De winter in Kontich Kazerne belooft weer…

De winter in Kontich Kazerne belooft weer gezellig, warm, boordevol activieit… te worden.

Niet alleen kwamen we op 12 december een laatste keer samen in zaal Pronkenborg om alles wat onze wijk aanbelangt te bespreken (lees hier het verslag) en aan onze ambitienota te sleutelen, maar ook in de komende weken staat er vanalles op til.

Op 31 december trekken de jongsten onder ons ondertussen al voor de vierde keer zingend de straten door om iedereen een gelukkig nieuwjaar te wensen. Hang een rood lintje aan je deur zodat ze weten dat ze welkom zijn en haal uiteraard genoeg lekkers in huis 🙂 We zullen er vanaf dit weekend ook voorzien aan alle bakkers in onze wijk.

Op 13 januari om 16u blazen we met z’n allen verzamelen in de Montfortstraat ter hoogte van de school voor onze eigen nieuwjaarsreceptie. Nodig zelf buren, overburen… uit en kom met z’n allen het nieuwe jaar inluiden. Gezelligheid gegarandeerd.

Tot binnenkort

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s