Agenda Wijkoverleg 4 december

Beste wijkbewoner,

Graag willen wij je uitnodigen op het volgende wijkoverleg van Kontich-Kazerne op dinsdag 4 december 2018 om 20u in buurthuis Den Alf. Doel is om 22u af te sluiten zodat er nog wat nagepraat kan worden. Buurthuis Den Alf ligt naast de kerk in de oude pastorij.

Hieronder vind je de voorlopige agenda. Mochten er nog belangrijke punten toe te voegen zijn dan mag je die uiteraard altijd op voorhand laten weten.

 • Opmerkingen vorig verslag & vragen aan de gemeente
 • Introductie Sluikstortkillers
 • Verslag infoavond seniorenbevraging
 • Is er nieuws rond de Meylweg?
 • Evaluatie activiteiten:
  • film
  • kokaz koers
  • hapjeswandeling
 • Agenda 2019
 • Rondvraag
 • Samenvatting vragen die we aan de gemeente willen stellen
 • Napraten

Verder willen we jullie ook nog het volgende meegeven…

Op 12 december wordt er een infoavond georganiseerd in verband met ‘autodelen‘. In onze wijk is er interesse in elektrische deelauto’s van Partago en zij komen bij ons thuis vertellen hoe dat werkt. Zijn we met voldoende buren geïnteresseerd, dan investeert de coöperatie Partago in een elektrische auto in onze wijk! Je wordt dus van harte uitgenodigd voor deze boeiende avond. En wie zin heeft kan een elektrisch testritje doen! Wel op voorhand laten weten of je komt op partago.be/inschrijving-buurtavond In deze flyer vind je alvast ook nog wat meer informatie.

Op 31 december vragen we jullie om jullie voordeur te versieren met een rood lintje. De kinderen uit KOKAZ trekken al nieuwjaarszingend door de straten en weten op die manier dat ze welkom zijn. Wij voorzien warme chocomelk aan de kerk.

Op 5 januari wordt er aan Knotbeheer  gedaan in natuurgebied Langbos en Babbelse plassen. Afspraak om 9.30u aan de ingang van het natuurgebied (hoek Langbosweg-Boskapelweg). Einde voorzien rond 16 uur. Je hoeft niet de hele tijd mee te werken, een uurtje kan ook.
Laarzen en/of stevig schoeisel gewenst. Contact: Wim Annaert 0473/67 13 56 of Luc Giglot 0485/61 70 22

Noteer ook alvast 12 januari in je agenda want dan organiseren we voor de vijfde keer onze nieuwjaarsreceptie.

Hopelijk allemaal tot op het wijkoverleg!

Met vriendelijke groeten,

Joris & Greet
Joris Dircx (coördinator)

Greet Michielsen (secretaris)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s