Omleiding Kauwlei vanaf 29 juni

We hebben het gemeten, onze wijk doorkruisen aan 30km/h of 50km/h kost u nog geen minuut extra reistijd, maar betekent voor de inwoners van Kontich Kazerne heel wat. En dat is belangrijk want vanaf 29 juni (was eerst 22 juni, maar werken zijn een week uitgesteld) worden de gasleidingen gesaneerd in de Kauwlei en zal verkeer komende van Lint omgeleid moeten worden door onze wijk.

Tijdens de werken zal doorgaand verkeer mogelijk zijn, komende van de Ooststatiestraat richting Liersebaan, maar in de omgekeerde richting rijden is niet mogelijk. De omleiding is voorzien via de Lintstesteenweg.

Als wijkoverleg weten we dat om sommige werken te doen verkeersmaatregelen nu eenmaal nodig zijn, maar verwachten we heel wat verkeer langs de Liersebaan, fietsostrade, Kapelstraat, Holle Weg, Duffelshoek, Hoge Akker… We roepen iedereen die door onze wijk moet dan ook op om de geldende zone 30 regels te respecteren om zo de veiligheid van eenieder niet in het gedrang te brengen.

Bedankt alvast om daar uw schouders mee onder te willen zetten.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s